You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
info@clovermagichotels.com
  • Nova Beach

    Clover Magic Nova Beach Otelimizde, yeşilin her tonunu barındıran, zeytin, yeni dünya, mis gibi kokan portakal ağaçları, bambu ağaçları içerisinde, farklı kuşların sesleri ile huzur ve keyifli sabahlara uyanacaksınız. Bungalovunuzun terasında oturup, şehrin stresinden uzak dinlenmenin tadına varacaksınız. Yaklaşık 10 metre yürüyecek, sığ bir deniz ve ince kumu olan kumsala ulaşacaksınız…

DAHA FAZLA KONFOR DAHA FAZLA EĞLENCE

Keyifli bir yürüyüş ile Side Turizm Merkezine yaklaşık 300 metre sonra ulaşabilirsiniz. Otel önünde bulunan Sahil bandı dileyenler için yürüme, Spor yapmak isteyenler için uygun bir koşu parkurudur. Toplamda 48 odası olan ve dinlenmek için tercih sebebiniz olacak ikinci evinizde sizleri konuk etmek bizi mutlu edecektir.

DAMAK TADINIZA ÖZEL LEZZETLER

Side’nin uzun sahil bandında, uçsuz bucaksız maviliği kucaklayan, sadeliği ile sizlere keyif verecek bir tatili sunmak için hazırız. Otelimiz yıllardır verdiği hizmet ve sadeliği ile sürekli konuk olarak ağırladığı misafirlerine yine yeniden merhaba demektedir. Sizleri bir kez değil, evinizdeki rahatlığınızı sunmak ve o rahatlıkla her tatilinizde tercih sebebiniz olmak için hizmetinizdeyiz.

Otelimizin Resimleri / Bilder unseres Hotels

PICTURES OF OUR HOTEL

NOVA BEACH
NOVA BEACH
NOVA BEACH
NOVA BEACH
NOVA BEACH
NOVA BEACH
NOVA BEACH
NOVA BEACH

Nova Beach

standart Room

Oda Özellikleri

Standart odalarımızda en fazla 3 yetişkin kalabilmekte ayrıca talep üzerine ücretsiz bebek yatağı imkânı sağlanmaktadır.

Odalarımızda Split Klima, parke döşemeli taban, duşa kabin, WC, Fön, Balkon ya da teras, Telefon, TV, Güvenlik Kasası (ücretli), Mini Bar (giriş günü sadece su).

1 double bed
Klima
2 Person
CLOVER MAGIC HOTELS BIR ESENDERE GRUP TURZIM TIC. LIMITED ŞIRKETI MARKASIDIR.

ONLINE RESERVATION

✈ ✈

✩✩