You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
info@clovermagichotels.com
  • Park Side

    Clover Magic Park Side Otelimiz, üç katlı ana binada standart ve aile odalarından oluşmaktadır. Otelimizde bir yetişkin ve bir de çocuk havuzu bulunmaktadır. Side’ye 1km. uzaklıkta, alışveriş merkezlerine, restoranlara, barlara ve marketlere birkaç dakikalık yürüyüş mesafesindedir.

DAHA FAZLA KONFOR DAHA FAZLA EĞLENCE

Side Cennetler Mevkiinde bulunan Otelimizin sahili keyifli bir yürüyüş ile Side Turizm Merkezine yaklaşık 300 metre sonra ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda yürüme ve Spor yapmak isteyenler için uygun bir koşu parkurudur. Antalya’ ya mesafe 65 km. olup ulaşım transfer araçları ya da taxi ile yapılabilmektedir. Toplamda 88 odası olan ve dinlenmek için tercih sebebiniz olacak ikinci evinizde sizleri konuk etmek bizi mutlu edecektir. Haftanın 3 günü temalı geceler, Türk gecesi, canlı müzik ile tatilinizi daha renkli ve heyecanlı hale getirebilirsiniz.

DAMAK TADINIZA ÖZEL LEZZETLER

Sizleri bir kez değil, evinizdeki rahatlığınızı sunmak ve o rahatlıkla her tatilinizde tercih sebebiniz olmak için hizmetinizdeyiz. Tatilinizi komum olarak deniz, tarih ve alışveriş imkanlarının bulunduğu ve kolayca erişilebildiği bir yerde geçirebileceksiniz. Açık büfede her şey dahil konseptimizin yanı sıra sizlere damak zevkinize uygun alakart serviste sunulabilmektedir. Bahçesinde yer alan havuzda yüzebilir, dilerseniz 1600 metre mesafede bulunan özel plajında denize girebilirsiniz.

Otelimizin Resimleri / Bilder unseres Hotels

PICTURES OF OUR HOTEL

PARK SİDE
PARK SİDE
PARK SİDE
PARK SİDE
PARK SİDE
PARK SİDE
PARK SİDE
PARK SİDE

Park Side

Standard Room

Oda Özellikleri

Standart odalarımızda en fazla 3 yetişkin kalabilmekte ayrıca talep üzerine ücretsiz bebek yatağı imkânı sağlanmaktadır.

Odalarımızda Split Klima, parke döşemeli taban, duşa kabin, WC, Fön, Balkon ya da teras, Telefon, TV, Güvenlik Kasası (ücretli), Mini Bar (giriş günü sadece su).

1 double bed
Klima
3 Person

Park Side

Family room

Oda Özellikleri

Aile odalarımız iki odadan oluşmaktadır ve bir banyoya sahiptir. Odalarımızda en fazla 4 yetişkin ya da 4 yetişkin yanında 12 yaşına kadar bir çocuk kalabilmekte, ayrıca talep üzerine ücretsiz bebek yatağı imkânı sağlanmaktadır.

Odalarımızda Split Klima, parke döşemeli taban, duşa kabin, WC, Fön, Balkon ya da teras, Telefon, TV, Güvenlik Kasası (ücretli), Mini Bar (giriş günü sadece su).

2 Single 1 Double Bed
Klima
4 Person
CLOVER MAGIC HOTELS BIR ESENDERE GRUP TURZIM TIC. LIMITED ŞIRKETI MARKASIDIR.

ONLINE RESERVATION

✈ ✈

✩✩✩✩

CLOVER MAGIC PARK SIDE HOTEL
  • BUCHEN SIE JETZT