Bir Tatilden
Daha Fazlası...

Clover Magic Park Side Hotel
Havuzdan sahile, lezzetli yiyeceklerden eğlenceli aktivitelere
kadar uzanan hizmetiyle lüks ve konforun birleştiği
otelimizde sizlere bir konaklamadan çok daha fazlasını sunuyoruz.





DAHA FAZLA KONFOR
DAHA FAZLA EĞLENCE

CLOVER MAGIC

PARK SİDE
DAMAK TADINIZA ÖZEL LEZZETLER

Clover MAGIC Park Side Hotel

Clover Magic Park Side Otelimiz, üç katlı ana binada standart ve aile odalarından oluşmaktadır. Otelimizde bir yetişkin ve bir de çocuk havuzu bulunmaktadır. Side’ye 1km. uzaklıkta, alışveriş merkezlerine, restoranlara, barlara ve marketlere birkaç dakikalık yürüyüş mesafesindedir.

DAHA FAZLA KONFOR
DAHA FAZLA EĞLENCE

Side Cennetler Mevkiinde bulunan Otelimizin denizi 900 metre uzaklıkta, sığ ve ince kumlu bir kumsala sahiptir. Bu sahil bandında keyifli bir yürüyüş ile Side Turizm Merkezine yaklaşık 300 metre sonra ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda yürüme ve Spor yapmak isteyenler için uygun bir koşu parkurudur. Antalya’ ya mesafe 65 km. olup ulaşım transfer araçları ya da taxi ile yapılabilmektedir. Toplamda 88 odası olan ve dinlenmek için tercih sebebiniz olacak ikinci evinizde sizleri konuk etmek bizi mutlu edecektir.

Haftanın 3 günü temalı geceler, Türk gecesi, canlı müzik ve farklı gecelerde özel şovlar ile tatilinizi daha renkli ve heyecanlı hale getirebilirsiniz.

DAMAK TADINIZA ÖZEL
LEZZETLER

Side merkeze 1km uzaklıktaki Otelimiz yeni ve modernize edilmiş hali ile sizlere hizmet vermektedir. Sizleri bir kez değil, evinizdeki rahatlığınızı sunmak ve o rahatlıkla her tatilinizde tercih sebebiniz olmak için hizmetinizdeyiz. Tatilinizi komum olarak deniz, tarih ve alışveriş imkanlarının bulunduğu ve kolayca erişilebildiği bir yerde geçirebileceksiniz. Açık büfede her şey dahil konseptimizin yanı sıra sizlere damak zevkinize uygun alakart serviste sunulabilmektedir. Bahçesinde yer alan havuzda yüzebilir, dilerseniz 600 metre mesafede bulunan özel plajında denize girebilirsiniz.

Sahilimizde kullanacağınız plaj havlunuz ve şemsiyeniz sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır…

ODALARIMIZ

Kenfinizi evinizde hissedin...

Aile Odası

Aile odalarımız iki odadan oluşmaktadır ve bir banyoya sahiptir. Odalarımızda en fazla 4 yetişkin ya da 4 yetişkin yanında 12 yaşına kadar bir çocuk kalabilmekte, ayrıca talep üzerine ücretsiz bebek yatağı imkânı sağlanmaktadır.

Standard Oda

Standart odalarımızda en fazla 3 yetişkin kalabilmekte ayrıca talep üzerine ücretsiz bebek yatağı imkânı sağlanmaktadır. Standart odalarımız yaklaşık 20-22 metrekare genişliğindedir.

Galeri Daha Fazlası...

CLOVER MAGIC PARK SİDE

Hizmetlerimiz

Oda Servisi

Wifi

Restaurant

Kokteyl bar

Ücretsiz Otopark

Havuz

Spa

Özel Odalar

REZERVASYON TALEP FORMU

Giriş Tarihi 20.06.2021 Çıkış Tarihi 20.06.2021
Yetişkin Sayısı 2 Yetişkin Çocuk Sayısı 2 Çocuk (7)-(9)



Ad Soyad :
Telefon :
E-Posta :

Bizi
Arayınız

(close)x